Teeme kõik, et kaitsta Exitsport.eu e-poe kasutajate andmeid. Kliendiandmete hoidmisel ja väljastamisel lähtume järgmistest tegevuspõhimõtetest: 

Isiklik informatsioon

Kui soovite saada Exitsport.eu kasutaja kontot, siis registreerumisel küsime teilt näiteks nime, meiliaadressi, telefoninumbrit jne. 
* Teie meiliaadressi kasutame ostutellimuste edastamiseks. 
* Me piirdume info kogumisel vähimaga, mida vajame klientide kvaliteetse teenindamise huvides. 
* Me ei avalikusta kliendiandmeid ühelegi kolmandale isikule, välja arvatud juhul, kui me oleme saanud selleks kliendi nõusoleku kas lepingus või muul viisil fikseerituna või kui seda nõutakse meilt seadusega. 
* Me püüame hoida kliendiandmeid täielikena, ajakohastena ning korrektsetena. 
* Exitsport.eu võimaldab muuta või teha parandusi oma isiklikes andmetes igal hetkel. Et seda teha, tuleb teil sisse logida ning minna MINU KONTO. Seal saate teha kõik vajalikud muudatused. 

Informatsioon kõigi Exitsport.eu e-poe külastajate kohta 


Põhiliselt kogume andmeid oma külastajate kohta üldiselt, näiteks: missugust lehekülge kõige rohkem külastatakse ja missugust kaupa kõige rohkem ostetakse. Kasutame sellist infot statistilistel eesmärkidel. See aitab meil välja selgitada, mis huvitab kliente kõige rohkem ja mis on nende jaoks vajalik. Tänu sellisele infole saame parandada oma teenuste kvaliteeti ja leida veelgi paremaid tooteid

Exitsport.eu Küpsiste Reegel

Viimati uuendatud: [19.03.2024]

Tere tulemast Exitsport.eu veebisaidile. Küpsiste kasutamine on oluline osa meie veebisaidi funktsioonidest ja teie kasutajakogemusest. Siin selgitame, kuidas me kasutame küpsiseid ja kuidas saate nende kasutamisest loobuda.

1. Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida veebisaidid salvestavad teie seadmesse (nt arvuti, nutitelefon) sirvimise ajal. Need võimaldavad meil jälgida teie tegevust veebisaidil ning kohandada sisu ja reklaame vastavalt teie eelistustele.

2. Milliseid küpsiseid me kasutame?

Meie veebisait kasutab nii esimese kui ka kolmanda osapoole küpsiseid. Esimese osapoole küpsised on loodud meie enda poolt ja kolmanda osapoole küpsised on loodud muude teenuste, näiteks Google Analytics, poolt meie veebisaidi kasutatavuse jälgimiseks.

3. Kuidas me kasutame küpsiseid?

Me kasutame küpsiseid järgmistel eesmärkidel:

4. Kuidas saate küpsiseid hallata?

Enamik veebilehitsejaid võimaldab teil küpsiste kasutamist hallata ja keelata. Võite seadistada oma brauseri nii, et see teavitaks teid küpsiste kasutamisest või blokeeriks küpsised täielikult. Palun pange tähele, et küpsiste keelamine võib mõjutada teie võimet kasutada kõiki veebisaidi funktsioone.

5. Küpsiste poliitika muudatused

Käesolevat küpsiste reeglit võidakse aeg-ajalt muuta. Kõik muudatused avaldatakse siin, seega soovitame teil seda lehekülge perioodiliselt kontrollida.

6. Küsimused ja kontakt

Kui teil on küsimusi meie küpsiste reegli kohta või soovite saada lisateavet küpsiste kasutamise kohta meie veebisaidil, võtke meiega ühendust.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE, KÜPSISED JA PRIVAATSUSPOLIITIKA

Veebipoe www.exitsport.eu isikuandmete vastutav töötleja on:


XBOARD OÜ (registrikood 14026256 , VAT: EE101867474)

KADAKA TEE 7 TALLINN, 12915,

tel  5118337

e-kiri info(at)exitsport.eu


Milliseid isikuandmeid töödeldakse


-        nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;

-        kauba kohaletoimetamise aadress;

-        pangakonto number;

-        kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);

-        klienditoe andmed.


Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.

Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.

Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).

Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.


Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.

Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).


Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.

Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.

Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks.

 Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.


Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.


Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel.


Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.


Säilitamine

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.

Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.


Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Ülekandmine

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.


Otseturustusteated

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega.


Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teelinfo(at)exitsport.eu

Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel:’

+3725118337

info(at)exitsport.eu  

Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE JA PRIVAATSUSPOLIITIKA

Veebipoe www.exitsport.eu isikuandmete vastutav töötleja on:


XBOARD OÜ (registrikood 14026256)

KADAKA TEE 7 TALLINN, 12915,

tel  5118337

e-kiri: info(at)exitsport.eu